Hizmetlerimiz

Evinizdeki ve iş yerinizdeki temizlenmesini istediğiniz tüm oturma gruplarınızın, yatak minderlerinizin ve halılarınızın kumaş türüne göre hangi tip temizleme uygulamasının yapılacağı değerlendirildikten sonra doğru müdahaleler ile istediğimiz sonuca ulaşıyoruz.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Ev Dezenfekte İşlemi

Ülkemiz ve Dünyayı etkisine alan Covid-19 virüsü ister istemez bizlerin daha titiz ve daha hassas davranmamıza sebep oluyor. Evlerimize ve iş yerlerimize dışardan getirmiş olduğumuz her türlü mikrop ve bakterler insan sağlığını ciddi şekilde etkiliyerek sağlık sorunlarını beraberinde getirebilir. Bu sıkıntıların önüne geçmek içinse ev ve iş yerlerinizin tamamen antibakteriyel ilaçlanmasının periyodik olarak yapılması gerekiyor. Tuay Temizlik olarak siz değerli müşterilerimize en iyi dezefekte işlemimizi sunmaktan onur duyarız.

Detaylı Araç İçi Temizleme İşlemi

Tuay Temizlik olarak siz değerli müşterilerimizin araçlarını kusursuz bir şekilde temizleme işlemine başladıktan sonra aracın önce profesyönel ekipmanlar ile tüm tozdan arındırılmasının ardından tavan temizliği, zemin temizliği, koltuk temizliği, bagaj temizliği ve tüm plastik aksamların tüm dezenfekte işlemleri sırası ile titiz bir şekilde uygulanarak aracınızı tertemiz ilk günkü halinde müşterilerimize teslim ediyoruz. Detaylı bilgi ve sorularınız için bize iletişim sayfasında bulunan formdan yada telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Halı & Koltuk Temizleme İşlemi

Halılar ve Koltuklar bir çok mikrop ve bakterinin yoğun yaşadığı yerler arasında yer almaktadır. Dolayısıyla halı ve koltuk temizleme işlemi önem arz eden temizlik uygulamaları arasında yer almaktadır. İşletmemiz her türlü halı ve koltuk tipi, yapısına göre temizleme yöntemleri ile halı ve koltuklarınızı tertemiz bir şekilde yerinde yıkayarak siz değerli müşterilerimizi bu covid sürecinde evinizden çıkmadan temizleme imkanı sağlayarak minimum riskle çalışan bir işletme olmaktan mutluluk duymaktayız.

araba2

Temizlik İhtiyaçlarınız İçin Buradayız!